Měnič Victron Energy 48V 3000VA Smart sinus
PLU: 400029
Záruka: 5 let
Registrovaným firmám můžeme poskytnout velkoobchodní slevy
Dostupné po objednání
Obvykle do 7 dnů
Novinka v nabídce Victron Energy
Sinusový plně programovatelný měnič 48V/3000VA (48 V DC na 230 V AC) s vestavěným Bluetooth, možností bezdrátového nastavení a ECO módem.
Mimořádně široký rozsah vstupního DC napětí 37,2 - 68 V DC.
Vysoká účinnost 95 %.
Velmi nízká vlastní spotřeba naprázdno 15 W, tj. za den nejvýše 360 Wh.
Vlastní spotřeba naprázdno při nulovém zatížení v režimu ECO pouze 2,8 W, tj. za den nejvýše 67,2 Wh!!!
Osvědčená spolehlivost profesionálních měničů Victron Energy s plnou zárukou na 5 let.
Vysoký startovací výkon
Vestavěná technologie Bluetooth a Aplikace Victron Connect
Možnosti nastavení:
Monitorování:
Režim ECO
V režimu ECO – když příkon zátěže klesne pod přednastavenou hodnotu, měnič se přepne do pohotovostního režimu (uspí se a vlastní spotřeba měniče je pak pouze cca 2,8 W). V pohotovostním režimu s velmi nízkou vlastní spotřebou se pak bude měnič pravidelně na krátkou dobu zapínat (nastavitelný parametr, standardně: každé 2,5 sekundy). Pokud příkon zátěže překročí předem nastavenou hodnotu, měnič se opět zapne. Díky této funkci ušetříte velké množství energie, kterou by jinak měnič spotřeboval pro svůj provoz.
Vzdálené zapnutí / vypnutí
Vzdálený spínač zapnutí / vypnutí nebo kontakt relé lze připojit ke dvoupólovému konektoru.
Poznámka:
Vysoká účinnost 95 %.
Vysoký startovací výkon
Možnosti nastavení:
- Alarm nízké napětí baterie
- Nastavení úrovně napětí pro vypnutí a restartování měniče při vybité baterii
- Výstupní napětí: 210 - 245 V
- Frekvence: 50 Hz nebo 60 Hz
- Režim ECO zapnuto / vypnuto a úroveň snímání ECO
- Alarmové relé
Monitorování:
- Vstupní a výstupní napětí, úroveň zatížení a alarmy
Režim ECO
Vzdálené zapnutí / vypnutí
Poznámka:
Rozměry (V × Š × H): 485 × 285 × 150 mm
Hmotnost: 19 kg
Vstupní napětí: 37,2 - 68 V DC
Výstupní napětí 230 V AC (50 Hz)
Trvalý výkon: 3000 VA / 2400 W
Špičkový výkon: 6000 W
Připojení baterie: Šrouby M8
Připojení 230 V AC: Šroubové spojky
Hmotnost: 19 kg
Vstupní napětí: 37,2 - 68 V DC
Trvalý výkon: 3000 VA / 2400 W
Špičkový výkon: 6000 W
Připojení baterie: Šrouby M8