Solid state relé SSR D-100D150 pro baterie do 100V/150A DC
PLU: 800153
Záruka: 2 roky
Sleva -10 %
Registrovaným firmám můžeme poskytnout velkoobchodní slevy
Skladem 5 ks
SSR relé s ovládaným napětím až 100 V DC je vhodné pro přímé ovládání bateriového obvodu s proudy do 150 A (krátkodobě). Při proudu nad 30 A je aktivní chlazení nutné.
Vlastnosti:
Vlastnosti:
- Velmi spolehlivé
- Kompaktní velikost
- Navrženo tak, aby poskytlo uživatelům maximální jednoduchost
- Způsob řízení: DC do DC
- Způsob montáže: pevné šrouby
- Materiál krytu: ABS Intensive
- Model: KS38 D-100D150
Jmenovitý maximální proud: 150 A
Trvalý proud: v závislosti na míře chlazení 0-150 A
Ovládací napětí: 6 ~ 32 V DC
Min. ON napětí: >2,4 V
Min. OFF napětí: <1.0 V
Elektrická pevnost: Přes 2.5 KVAC / 1 min
Izolační pevnost: Přes 50 MΩ / 500 V DC
Provozní teplota: -20 °C ~ +80 °C
Rozměry bez chladiče (V × Š × H): 29 × 103,5 × 71 mm
Ovládací napětí: 6 ~ 32 V DC
Min. ON napětí: >2,4 V
Min. OFF napětí: <1.0 V